پوشیدن جوراب نخی مردانه موجب دیوانه شدن تازه داماد شد

با توجه به اصول اولیه، بیایید جوراب نخی مردانه را در نظر بگیریم با جوراب هایی که با رنگ های رایج شلوار جفت می شوند شروع کنیم.

وقتی می‌گوییم جوراب‌های سرگرم‌کننده، نمی‌خواهیم با صحبت کردن بیش از حد فنی یا دقیق با شما، روحیه را از بین ببریم.

بنابراین، ما تمایل داریم بگوییم که جوراب‌های سرگرم‌کننده، جوراب‌هایی هستند که به شما احساس خوش‌گذرانی می‌دهند.

به نوع جوراب‌هایی فکر کنید که می‌خواهید در یک گردش معمولی یا حتی یک عروسی در ساحل یا اوقات خوشی با دوستان در خارج از منزل بپوشید.

مانند یک مهمانی باغ بهاری با کروکت و تنیس روی چمن یا حتی یک باربیکیو در کنار استخر با یک نوشیدنی خنک.

ببینید، جوراب‌های سرگرم‌کننده می‌توانند اشکال مختلفی به خود بگیرند،

از جوراب‌های طرح‌دار سنتی در رنگ‌های منحصربه‌فرد و جالب گرفته تا الگوهای با سلیقه و طرح‌های تکراری.

 

البته، به خاطر داشته باشید که ممکن است بیش از حد سرگرم شوید و جوراب های سرگرم کننده شما ممکن است از قلمرو لباس های مردانه کلاسیک خارج شود.

جوراب

چند رنگ در لباس مردانه بیشتر از آبی دیده می شود.

اما، به جای پوشیدن جوراب‌های آبی کاملاً یکدست، که می‌توانند بیش از حد ملایم یا خیلی جسور به نظر برسند، ما پوشیدن جوراب‌های دو رنگ را پیشنهاد می‌کنیم که دارای رشته‌های متناوب از دو رنگ مختلف هستند و جلوه‌ای رنگی ظریف ایجاد می‌کنند که زیاد نیست، اما همچنان ادامه دارد.

برای اطمینان از اینکه با هر سایه آبی که می پوشید مطابقت دارید، جوراب های دو رنگ آبی روشن و نیمه شب را در نظر بگیرید.

آن‌ها به‌خاطر دو رنگ، آبی شلوار شما را بدون ادغام می‌گیرند. از طرف دیگر، اگر کنتراست بیشتری را ترجیح می دهید، رنگ نارنجی و آبی سرمه ای را در نظر بگیرید.

برای استفاده از این سازگاری، پیشنهاد می کنیم یک جفت جوراب آبی با ساعت های متضاد خریداری کنید. نیروی دریایی با ساعت های سفید و آبی انتخابی عالی است زیرا می توان آن را به راحتی بالا و پایین کرد.

راه راه ها، به خصوص راه راه های سایه ظریف، امکان معرفی رنگ و الگوی منحصر به فرد را فراهم می کند.

چه چیزی با بورگوندی جفت می شود؟ رنگ خاکستری به خوبی با رنگ شرابی هماهنگ می شود تا ظاهری فراموش نشدنی داشته باشد که جلب توجه کند.

برای جفت جوراب بعدی ما، با تم تک رنگ ادامه می دهیم. بیایید خاکستری متوسط را با خاکستری روشن جفت کنیم.

آنها همچنین می توانند شلوارهای معمولی تری مانند شلوار بپوشند. بنابراین، این جوراب‌ها برای موقعیت‌های رسمی یا افزودن هوای رسمی به هر مناسبتی عالی هستند.

صورتی ممکن است برای اکثر گروه‌ها کمی وحشی به نظر برسد، اما در واقع مکمل کاملی برای یک شلوار خاکستری است، به خصوص وقتی که با راه راه در خاکستری ست شود.