تجارت روغن کنجد طبیعی فامیلا

در شرکت های فعال در حوزه تجارت روغن ای زبیعی و گیاهی انواع و اقسام روغن کنجد تهیه شده توسط برندهای داخلی از جمله محصولات شرکت فامیلا با قیمت خوب به فروش می رسد.
کنجد از پر مصرف ترین دانه های گیاهی خوراکی است که به صورت گسترده و از گذشته های دور در صنایع مختلف مواد غذایی به صورت خام یا در قالب فرآورده های گوناگون مورد استفاده قرار می گرفته است. از بهترین فرآورده های کنجددرجه یک و باکیفیت روغن کنجد است که چند منظوره بوده و علاوه بر مصرف خوراکی برای درمان برخی امراض نیز مورد استفاده می باشد.
در بین انواع روغن کنجد موجود در بازار روغن کنجد طلایی رنگ دارای نقطه دود بالا است و جهت سرخ کردن عمیق انواع مواد غذایی مناسب می باشد. از برخی از انواع روغن کنجد طبیعی موجود جهت تهیه سالادهای رژیمی استاندارد و خوش طعم استفاده می شود که می تواند جایگزین مناسب سس های چرب باشد.

روغن کنجد فامیلا

تجارت روغن کنجد طبیعی

در شرکت های فعال در زمینه تولید روغن در کشور مانند شرکت فامیلا بهترین نوع روغن کنجد مرغوب با موارد مصرف متنوع فرآوری می شود که باعث رونق تجارت این محصول شده است. از این رو افراد زیادی در حوزه خرید و فروش این کالاها فعال بوده و برای جذب سود بهتر و کسب رضایت مشتری در پی تهیه بهترین نوع روغن کنجد فامیلا و دیگر برندهای معروف جهت ارائه به مشتری می باشند.